GOTD: FLV to MP3 Converter 3.0.4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 28 - 2012

Tym razem dzięki propozycji przygotowanej przez serwis Giveaway of the Day do naszej kolekcji darmowego oprogramowania może trafić narzędzie do konwersji multimedialnych plików flash do plików audio w formacie MP3. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FLV to MP3 Converter w wersji 3.0.4. Produkt ten jest standardowo oferowany w cenie ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani ofertą mają czas do jutra – 29 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

FLV to MP3 Converter 3.0.4 to nic innego jak oprogramowanie, którego zadaniem jest konwersja plików wideo do audio. Jednak twórcy narzędzia, działający pod marką PDFzilla, postanowili na dodatkową specjalizację i stworzyli produkt, który zajmuje się przede wszystkim tytułową konwersją klipów wideo we flashowym formacie FLV do postaci najpopularniejszego formatu zapisu plików dźwiękowych, czyli MP3.

Jak jednak deklarują twórcy FLV to MP3 Converter 3.0.4, aplikacja obsługuje ponad 20 formatów wejściowych plików wideo, a wśród formatów zapisu przetworzonego pliku audio – oprócz MP3 – mamy również nie mniej popularne formaty WAV oraz WMA. Ponadto producent zapewnia, że FLV to MP3 Converter 3.0.4 jest bardzo prosty w obsłudze i o 150% szybszy niż inne tego typu narzędzia dostępne na rynku. Ponadto narzędzie posiada obsługę przetwarzania w trybie wsadowym.

FLV to MP3 Converter 3.0.4 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ 2000/ 7. Program wymaga obecności bibliotek DirectX 8.0 lub nowszych. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.28 MB.

Jak zdobyć FLV to MP3 Converter 3.0.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.