iCare Data Recovery Professional tylko dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 29 - 2011

Przed nami szybka promocja firmy iCare Data Recovery Software pozwalająca na zdobycie jej flagowego produktu służącego do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Data Recovery w wersji Professional. Hojność producent pozwoli w tym przypadku zaoszczędzić aż 90$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko dzisiaj – 29 listopada.

 

Care Data Recovery Professional – program z kategorii narzędzi do odzyskiwania danych jest typem aplikacji, którą posiadać powinien każdy użytkownik komputera, by w razie nagłej awarii lub przypadkowego skasowania pliku móc szybko przywrócić utracone dane.

Program Care Data Recovery Professional pomoże nam m.in w przypadku awarii takich jak: błędy odczytu dysku twardego, sformatowanie dysku, uszkodzenie MBR, bad boot sector, niedostępność dysku twardego, nieczytelność partycji, usunięcie partycji, błąd działania aplikacji do zarządzania partycjami np. Partition Magic lub Norton Ghost, atak wirusa, itd.

iCare Data Recovery Professional pozwala na odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, kart pamięci, pendrive-ów, odtwarzaczy MP3/MP4 oraz innych napędów i nośników podłączonych do komputera (z wyjątkiem CD/DVD). Warto zaznaczy, że narzędzie to nie posiada ograniczeń co do obsługiwanych systemów plików. Aplikacja poradzi sobie nawet z odczytaniem danych w stanie surowym.

iCare Data Recovery Professional został przystosowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2000 pro, Server 2008, 2003, 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.21 MB. Deweloperzy informują, że umieszczony w paczce instalator jest identyczny z tym, który został opublikowany na stronie producenta. W razie problemów należy go pobrać bezpośrednio od producenta.

Jak zdobyć iCare Data Recovery Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Znajdziemy tam również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji

 


3 komentarze to “iCare Data Recovery Professional tylko dziś za darmo”

 1. magnetic pisze:

  Hej, czy ktos wie gdzie jest klucz?
  Help!

 2. adam pisze:

  był u samej góry.zrobiłem kopie.spróbuj ten wkleić. 2G7333343A72E25D3EHH4AIL2WSB4G9F

 3. adam pisze:

  chyba,że do każdego pobrania był inny.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.