Android Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2011

Tym razem Chip przygotował prezent skierowany do posiadaczy urządzeń działających pod kontrolą systemów Android. Do wzięcia jest kolejny produkt firmy Engelmann Media, służący do konwersji multimediów do formatu czytelnego dla Androida. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Android Converter. Obecnie produkt ten jest dostępny w sklepie producenta w cenie 25 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Android Converter to program umożliwiający tworzenie plików multimedialnych w postaci klipów wideów, plików audio oraz zdjęć i obrazków, które bez problemów odczytamy na smartfonach i innych urządzeniach działających w oparciu o system Android.

Firma Engelmann Media zapewnia, że obsługa Android Converter jest bardzo prosta i przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możemy dokonać konwersji materiałów filmowego z płyt DVD lub innych klipów zapisanych na dysku komputera do formatu obsługiwanego przez Androida. Podobnie rzecz ma się z plikami audio: Android Converter jest w stanie dokonać konwersji wszystkich popularnych formatów zapisu plików dźwiękowych, w tym również takich, które posiadają zabezpieczenia DRM. Oprócz tego program jest w stanie wyodrębnić i przekonwertować ścieżkę dźwiękową bezpośrednio z płyty DVD lub Audio-CD.

Android Converter został wyposażony w zdefiniowane przez producenta profile przetwarzania, dzięki czemu program jest w stanie szybko przekonwertować multimedia samodzielnie dobierając optymalne ustawienia. Aplikacja została wyposażona także we wbudowany odtwarzacz pozwalający na przejrzenie konwertowanych plików oraz we wbudowaną przeglądarkę internetową, pomocną przy wyszukiwaniu materiałów multimedialnych na popularnych serwisach publikujących tego typu dane.

Android Converter jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP x32, Windows Server 2003 x32, .NET Windows, XP Tablet PC, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, .NET 2.0 Windows, Windows Vista x32, Windows Server 2008, Windows Vista x64, Windows 7, Windows 7 x32, Windows 7 x64. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.4 MB.

Jak zdobyć Android Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.