Aviosoft DVD to iPod Converter

Dodał: admin grudzień - 15 - 2011

Kolejna w dniu dzisiejszym promocja oprogramowania z kategorii konwerterów. Firma Aviosoft przygotowała świąteczną akcję rozdawniczą, dzięki której możemy zaopatrzyć się w konwerter wideo dla urządzeń Apple iPod. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aviosoft DVD to iPod Converter. Standardowa cena tego produktu w sklepie producenta wynosi obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 20 grudnia.

W zasadzie już sama nazwa produktu wskazuje jego główne przeznaczenie. Aviosoft DVD to iPod Converter to narzędzie pozwalające na rippowanie filmów z płyt DVD i ich przetwarzanie do formatu, który będziemy mogli odtwarzać na naszych urządzeniach Apple iPod. Aplikacja pozwala na rippowanie w trzech trybach – cały dysk, główny film oraz tryb indywidualny. Producent zapewnia, że Aviosoft DVD to iPod Converter poradzi sobie ze wszystkimi płytami, nawet z tymi, które zostały zabezpieczone przed kopiowaniem. Do naszej dyspozycji udostępniono również narzędzia do prostej edycji materiału filmowego.

Producent zapewnia, że Aviosoft DVD to iPod Converter w pełni współpracuje z całą rodziną produktów Apple iPod: iPod ,iPod Touch, iPod Touch 4, iPod Touch 4 HD, iPod nano, iPod classic, iPod Shuffle, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4 HD. Program powinien działać poprawnie na systemach Windows 7 (32- i 64-bit), Vista, XP i wcześniejszych.

Jak zdobyć Aviosoft DVD to iPod Converter?

Musimy w tym celu odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i w odpowiednie pole wprowadzić swój adres e-mail. Na naszą skrzynkę powinien wówczas trafić darmowy klucz licencyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.