Ashampoo Burning Studio 2012 za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2011

W adwentowym kalendarzu serwisu Chip dziś prawdziwa gratka dla wielbicieli oprogramowania firmy Ashampoo. Do wzięcia jest bowiem flagowe oprogramowanie tego producenta, służaceg do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. . Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programuAshampoo Burning Studio w wersji 2012 .  Najnowsza wersja tego produktu jest obecnie oferowana w cenie ok. 65 zł. Aplikacja standardowo posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Najbardziej wnikliwi Internauci zdążyli już zauważyć, że oferowany w tej promocji program Ashampoo Burning Studio 2012 nie jest w istocie najnowszą wersją tego produktu. Jak to możliwe? Otóż pod tytułową nazwą kryje się przebrandowana aplikacja Ashampoo Burning Studio 10, podczas gdy na półkach wirtualnego sklepu Asampoo dostępny jest program w wersji 11. W istocie mamy więc tu do czynienia z wersją o oczko niższą od najnowszej.

Seria programów do wypalania płyt Ashampoo Burning Studio to chyba obecnie najbardziej znane oprogramowanie pochodzące od tego producenta. Ciągle rosnąca – i dosyć już pokaźna – grupa zadowolonych użytkowników korzystających z tej właśnie aplikacji świadczy o tym, że Ashampoo Burning Studio może być ciekawą alternatywą dla lidera segmentu programów do wypalania – Nero Burning ROM.

Dla przypomnienia poniżej krótki przegląd funkcji i możliwości oprogramowani Ashampoo Burning Studio 2012:

 • nagrywanie płyt, a także aktualizacja lub dogrywanie danych do wcześniej stworzonych płyt
 • tworzenie kopii zapasowej na jednej lub wielu płytach
 • rippowanie i nagrywanie płyt muzycznych na nośnikach CD, DVD oraz Blue-Ray
 • nagrywanie filmów
 • tworzenie kopii dysków CD, DVD oraz Blue-Ray
 • tworzenie i nagrywanie obrazów płyt
 • kasowanie nośników wielokrotnego zapisu
 • zaawansowane funkcje edycyjne pozwalające na tworzenie zmodyfikowanych kopii płyt
 • moduł do projektowania okładek

Instalując oprogramowanie firmy Ashampoo pamiętajcie, by uważnie obserwować każdy etap instalacji i nie klikać bezmyślnie w przycisk „Dalej”. Ten producent lubi bowiem oferować instalację dodatkowych komponentów jak np. toolbary, które później „upiększają” naszą przeglądarkę internetową. ;)

Ashampoo Burning Studio 2012 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 57.7 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę adwentowego kalendarza w serwisie Chip i kliknąć przycisk Zum Download, by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Ashampoo Burning Studio 2012 za darmo”

 1. klaus pisze:

  Zgadza się ,nie jest to najnowsza wersja.Jednak nowsza od Ashampoo Burning Studio Elements,który to soft był w ostatnich promocjach.Wypalarki Ashampoo używam od wersji 6 i nie zamienię na inną.Kiedyś próbowałem Nero jednak nie nie przekonałem się do niego.
  Ashampoo WinOptimizer używam od wersji 4 ,dzięki promocjom w tej chwili mam zainstalowaną wersję 8.Ashampoo Photocommander 8 też używam.Ogólnie ujmując jestem starym użytkownikiem programów tego producenta.Ludzie narzekają na tony spamu jaki dostają po założeniu konta na stronach Ashampoo. Hmmmmm od ponad czterech lat mam tam konto i żyję ,fakt dostaję czasami wiadomości. Tylko tak sobie myślę co mi sie lepiej opłaca? czy wydać kilkadziesiąt euro na programy czy usunąć spam ze skrzynki?
  pozdrawiam Wszystkich życząc Wesołych,radosnych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.Oby więcej takich podarunków promocyjnych spotkało nas w tym następnym 2012 roku.

 2. przemo77 pisze:

  Używam Ashampoo 9 advanced .Ta wersja nie różni się niczym (po za menu).Podstawową wadą jest niemożność nagrywania płyt DVD z plików WMV ,Avi,FLV… TO DYSKWALIFIKUJE TEN PROGRAM .Nie ma się co czarować za w pełni funkcjonalny program trzeba zapłacić

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.