Ashampoo Photo Commander 8 za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2011

Na koniec adwentowej kampanii promocyjnej serwis PC Praxis przygotował wreszcie kolejną spośród swoich nielicznych akcji rozdawniczych oprogramowania. Dziś do wzięcia produkt Ashampoo do zarządzania kolekcją cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Commander w wersji 8. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy szacunkowo zaoszczędzić równowartość 40$. Aplikacja jest standardowo wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Ashampoo Photo Commander 8 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Photo Commander 8 pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Ashampoo Photo Commander 8 został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/ Vista (x32/x64)/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 95.7 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Photo Commander 8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę dzisiejszej promocji i kliknąć umieszczony w tekście link, oznaczony jako Ashampoo Photo Commander 8. Po krótkiej chwili oczekiwania powinno rozpocząć się automatyczne pobieranie promocyjnego pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo Photo Commander 8 za darmo”

  1. adam pisze:

    Ashampoo ma tyle produktów,a ciekawe dlaczego nie chcą wznowić ( rozwijać ) swego firewalla ?Dla wielu z pewnością byłby to lepszy upominek.Korzystałem na XP i nawet przypadł do gustu.Vista,7 …już nie współpracuje. A szkoda.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.