Zoner Photo Studio 14 Home dziś za darmo

Dodał: admin sierpień - 7 - 2012

Kolejna dzisiejsza promocja powinna zainteresować miłośników cyfrowej fotografii. Na strony serwisu rozdawniczego BitsDuJour zawitała firma Zoner Software. Efektem tej wizyty jest kolejna promocja najnowszej wersji narzędzia do edycji i zarządzania kolekcją zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio w wersji 14 Home. Standardowa cena produktu zmniejszyła się i obecnie wynosi ok. 50$. Aplikacja posiada w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra – 8 sierpnia,  do godz. 9:00 rano. Liczba promocyjnych licencji ograniczona do 2000 sztuk!

Po dłuższej przerwie mamy do czynienia z kolejną promocją oprogramowania firmy Zoner Software. Warto jednocześnie zauważyć, że jest to bodaj druga akcja rozdawnicza, której przedmiotem jest najnowsza, bo oznaczona już numerem 14 wersja produktu. W rezultacie więc, nawet Ci, którzy korzystali z poprzednich akcji, mogą być zainteresowani aktualizacją swojego programu;). Należy także wspomnieć kilka słów na temat systematyki oznaczeń produktów przyjętych przez twórców. Zoner Photo Studio 14, podobnie jak poprzednie edycje, jest dostępny w  trzech wersjach: bezpłatnej oznaczonej dodatkiem Free oraz dwóch płatnych w wersjach Home i Pro. Przedmiotem niniejszej promocji jest więc produkt przeznaczony dla użytkowników domowych, który powinien zaspokoić potrzeby przeciętnego użytkownika.

Zoner Photo Studio 14 Home to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu Zoner Photo Studio 14 HOME Edition:

  • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
  • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
  • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
  • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
  • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
  • twórz panoramy i zdjęcia 3D
  • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
  • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
  • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
  • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Zoner Photo Studio 14 Home współpracuje z systemami Microsoft Windows w wersjach Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 88.7 MB.

Jak zdobyć Zoner Photo Studio 14 HOME Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera. Liczba promocyjnych licencji ograniczona do 2 000 sztuk!

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.