GOTD: Photo Toolbox 1.7.4.5 za darmo

Dodał: admin grudzień - 25 - 2011

Niestety dziś nie złapiemy już nic z adwentowych promocji oprogramowania, w dalszym ciągu działa natomiast serwis Giveaway of the Day. Na dzisiaj administratorzy przygotowali oprogramowanie do edycji i retuszu cyfrowych fotografii. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Toolbox w wersji 1.7.4.5. Dzięki świątecznej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić ok. 20$. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 26 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Photo Toolbox 1.7.4.5, według zapewnień firmy LifeSniffer, jest profesjonalnym narzędziem przeznaczonym do edycji cyfrowych fotografii, które pozwoli m.in. dokonywać edycji, retuszować oraz poprawiać pliki graficzne. Aplikacja ta łączy w sobie bardzo prosty i przyjazny interfejs użytkownika oraz wiele przydatnych i funkcjonalnych narzędzi, dzięki czemu poprawienie zdjęcia ma być czynnością szybką i prostą, dając jednocześnie zadowalający efekt.

Najważniejsze funkcje programu Photo Toolbox 1.7.4.5:

  • Stempel klonowania umożliwiający usunięcie plam, rys, skaz i innych niepożądanych obiektów
  • Profesjonalne narzędzie do dopasowywania poziomów.
  • Proste w użyciu narzędzie do usuwania plam.
  • Funkcjonalne narzędzie do wyostrzania zdjęć.
  • Elastyczne narzędzia do zaznaczania (m.in. Lasso)
  • Narzędzia do wygładzania.
  • narzędzie Dodge/Burn do rozjaśniania bądź przyciemniania wybranych obszarów fotografii.
  • Program zachowuje dane EXIF oraz IPTC podczas zapisu edytowanego obrazka.
  • Szybka funkcja cofnij/ponów.

Photo Toolbox 1.7.4.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Producent zaleca używanie aplikacji na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 1GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 20MB wolnej przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83. MB

Jak zdobyć Photo Toolbox 1.7.4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.