JetDrive 5 Professional za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2011

W adwentowym kalendarzu dostępnym w serwisie PC Praxis, dziś oprócz konkursu ze sprzętem do wygrania jest również promocja narzędzia do defragmentacji dysków i partycji, stworzonego przez niemiecką firmę Abelssoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu JetDrive w wersji 5 Professional. Obecnie standardowa cena produktu w tym wariancie wynosi ok. 30 euro. Aplikacja ta jest standardowo wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej

JetDrtive 5 Professional można uznać za kolejne narzędzie z dosyć sporej grupy aplikacji do optymalizacji i przyspieszania pracy systemu Windows. Konkretniej rzecz ujmując JetDrive Professional pretenduje do roli ulepszonego odpowiednika systemowego defragmentatora. Oczywiście producent programu na swojej stronie internetowej zachwala produkt, przekonując o szybkości i efektywności defragmentacji dokonanej za pomocą wspomnianej aplikacji, dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu.

Ponadto program ten zawiera funkcję defragmentacji chronionych plików systemowych oraz samego rejestru systemu. JetDrive 5 Professional usunie także niepotrzebne pliki tymczasowe zalegające w folderach systemowych. Warto dodać, że produkt ten oprócz głównej funkcji jaką jest defragmentacja, został wzbogacony także o moduł sprawdzania dysków twardych komputera pod kątem wszelakich błędów.

Przy okazji przypomnę, że podczas poprzedniej promocji tego produktu jeden z czytelników informował, że użycie JetDrive Professional zakończyło się poważną awarią skutkującą niemożliwością uruchomienia systemu. Niestety nie wiem, czy był to jedynie odosobniony przypadek czy może sygnał świadczący o pewnym niedopracowaniu produktu.

JetDrive 5 Professional do działania wymaga systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 28.9 MB.

Jak zdobyć JetDrive 5 Professional za darmo?

Wystarczy w tym celu odwiedzić stronę z dzisiejszą promocji i użyć linku Download JetDrive 5 Pro, by pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.