O&O Defrag 15.8 Professional za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2012

Dobra wiadomość dla miłośników oprogramowania ze stajni O&O. Producent ten po dłuższej przerwie ponownie przeprowadza kampanię rozdawniczą swojego produktu przeznaczonego do defragmentacji i optymalizacji dysków twardych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O Defrag w wersji 15.8 Professional. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 24 grudnia do godz. 13:00.

O&O Defrag 15.8 Professional to znane i ceniona przez wielu użytkowników narzędzie do dokonywania operacji defragmentacji partycji i dysków twardych. Z pewnością część użytkowników komputerów zastanawia się czy rzeczywiście instalowanie programów służących do defragmentacji ma jakikolwiek sens, skoro systemy Windows są fabrycznie wyposażane w takie właśnie narzędzie. Otóż jak pokazują zgodnie różnorakie testy oprogramowanie firm trzecich służące do defragmentacji dysków radzi sobie zdecydowanie lepiej z wykonywaniem tego zadania, niż standardowy defragmentator systemu Windows.

Defragmentacja wykonana przez komercyjne programy jest szybsza i bardziej skuteczna. Programiści firmy O&O już od 15 wersji dopracowują autorski algorytm defragmentacyjny, tak by czynność ta dzięki optymalnej alokacji plików w znaczący sposób podnosiła wydajność pracy komputera.

Producent chwali się także, przejrzystym i wygodnym interfejsem użytkownika, świetnym harmonogramem umożliwiającym planowanie wykonywania automatycznych czynności defragmentacyjnych, wsparciem dla dysków SSD, oraz planowaniem użycia komend TRIM, pozwalających na poprawienie czasu zapisu danych na dysku. Z myślą o użytkownikach notebooków przygotowano specjalny tryb, który podczas wykonywania czynności optymalizacyjnych stara się oszczędzać baterię.

Warto również wspomnieć, że O&O Defrag 15.8 Professional posiada tryb defragmentacji jeszcze przed załadowaniem się systemu Windows, dzięki czemu podczas procesu defragmentacji nie ma problemu z zablokowanymi przez system plikami. Producent podkreśla również, że podczas prac nad wersją 15 programiści wzięli sobie do serca uwagi klientów i poprawili wydajność pracy całego programu, dzięki czemu jest on szybszy nawet o 40% w stosunku do poprzednich wersji.

Jak zdobyć O&O Defrag 15.8 Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zalogować się do serwisu DownloadCrew by uzyskać darmową, pełną wersję programu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.