Nik Color Efex Pro 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2011

Ruszają grudniowe akcje rozdawnicze prowadzone w formie kalendarzy adwentowych. W pierwszym dniu na stronie Chip do wzięcia narzędzie stanowiące pakiet profesjonalnych i nagradzanych  filtrów dla programu Adobe Photoshop. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja oprogramowania Nik Color Efex Pro w wersji 3. Jest to wersja o oczko niższa od najnowszej. Standardowa cena produktu to 100 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Nik Color Efex Pro 3 to oprogramowanie, które zapewni nam pełną kontrolę nad zdjęciem i pozwoli uczynić z niego prawdziwe dzieło sztuki. Producent zapewnia, że jest to niezbędne narzędzie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców. W skład aplikacji wchodzi standardowo kilkadziesiąt filtrów kompatybilnych z aplikacjami Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom. Z informacji opublikowanych na stronie promocji wynika, że w wersji będącej przedmiotem niniejszej promocji, do naszej dyspozycji zostało oddanych 15 filtrów.

Nik Color Efex Pro 3 podczas swojej pracy wykorzystuje technologię U Point. Jest to mechanizm, który określa strategiczne punkty edytowanego zdjęcia i na tej podstawie określa obszar, na którym będzie stosowany dany filtr. Dzięki takiemu zabiegowi użytkownik może szybko i skutecznie edytować zdjęcia, bez potrzeby skomplikowanego definiowania masek i ręcznego wyboru obszaru.

Nik Color Efex Pro 3 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, a także z systemem Mac OS X. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.2 MB.

Jak zdobyć Nik Color Efex Pro 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć przycisk Zum Download, by pobrać plik instalacyjny produktu. Jeszcze przed rozpoczęciem pobierania zostaniemy przeniesieni do serwisu producenta, gdzie będziemy musieli podać nasz adres e-mail.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.