Videomizer za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Pora sprawdzić co dzisiaj ukryli w swoich kalendarzach adwentowych nasi zachodni sąsiedzi. W kalendarzu PC Welt czeka na nas oprogramowanie często organizującej podobne akcje firmy Engelmann Media, które pomoże w automatycznej konwersji i optymalizacji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Videomizer. Ów produkt jest obecnie wyceniany na ok. 30 euro. Aplikacja jest standardowo wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Videomizer jest programem służącym do w pełni automatycznego przetwarzania i optymalizowania materiału wideo. Produkt ten stanowi rozwinięcie innej aplikacji ze stajni firmy Engelmann Media – oprogramowania Photomizer, służącego do automatycznego przetworzenia cyfrowych zdjęć i plików graficznych. Programiści Engelmann Media postanowili popracować nad obecnymi w Photimizerze zaawansowanymi algorytmami, tak by można ich było użyć również do automatyzacji konwersji filmów. Efektem tej ciężkiej pracy jest właśnie narzędzie Videomizer.

Główne cechy produktu Videomizer:

  • Automatyczne rozpoznawanie obiektów: edycji poddawane są tylko te części ramki, które w głównym stopniu wpływają na wygląd całego filmu.
  • W pełni automatyczny system zmiany parametrów tonacji, wyostrzania oraz optymalizacji kontrastu
  • Poprawianie intensywności kolorów poprzez poprawę ostrości oraz wyostrzanie matowych kolorów
  • Automatyczne dopasowywanie ustawień barwy i saturacji, w pełni automatyczny balans bieli oraz korekcja świateł i cieni.
  • Eliminacja mgły i wpływu pogody na niepożądany wygląd materiału filmowego.
  • Dopasowywanie ustawień rozdzielczości, parametru bit rate, ilości klatek na sekundę oraz ustawień ścieżki dźwiękowej  (kanały, bit rate, próbkowanie)

Videomizer został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7. Aplikacja wymaga również pakietu .NET 3 Framework (jest on automatycznie pobierany przez program, jeżeli nie został zainstalowany wcześniej), minimum 1 GB pamięci RAM oraz procesora taktowanego z częstotliwością co najmniej 1 GHz. Wielkość pliku instalacyjnego programu Videomizer to 29.6 MB.

Jak zdobyć Videomizer za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zur Vollversion.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.