Wondershare Vivideo przez 24h za darmo

Dodał: admin grudzień - 27 - 2011

Na otarcie łez po zakończonych świętach oraz wielu adwentowych akcjach rozdawniczych serwis Techno360 przygotował promocję nowego oprogramowania firmy Wondershare, służącego do edycji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Vivideo. Wzięcie udziału w tej kampanii rozdawniczej pozwoli zaoszczędzić równowartość 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 48 godzin od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Nie jest to być może zbyt wielka gratka dla kolekcjonerów legalnego oprogramowania, bo aplikacja ta była niedawno dostępna za darmo w akcji przeprowadzanej przez firmę Wondershare. Dzisiejsza promocja jest więc skierowana przede wszystkim dla spóźnialskich i zapominalskich, którzy są ciągle chętni do zgarnięcia tego produktu.

Wondershare Vivideo to prosty w obsłudze edytor plików wideo, zawierający zestaw najbardziej potrzebnych i najczęściej używanych narzędzi i pozwalający na tworzenie w domowym zaciszu hollywodzkich produkcji wraz z możliwością wstawiania tekstu, używania filtrów i efektów przejść. Oprócz tego aplikacja umożliwia wysyłanie gotowych filmów do serwisu YouTube oraz transfer klipów na urządzenia przenośne, a także wypalanie na płytkach DVD bezpośrednio z poziomu programu.

Wondershare Vivideo wspiera wszystkie formaty zapisu plików w wideo, zarówno w standardzie SD oraz HD, m.in: WMV, AVI, MP4, FLV, MOV, MKV, MTS, itd. Program daje również możliwość przechwytywania obraz z innych urządzeń oraz dodawania filmów z kamer cyfrowych i nośników pamięci. Oprócz tego możemy również importować pliki dźwiękowych oraz statyczne pliki graficzne.

Wondershare Vivideo zawiera też zestaw narzędzi do prostej edycji plików wideo. Znajdziemy tu m.in. opcje przycinania, obracania, dodawania efektu fade in oraz fade out, a także możliwość osadzania tekstu i napisów oraz definiowanie efektów przejść pomiędzy poszczególnymi obrazami. Producent do naszej dyspozycji oddał ponad 30 ciekawych filtrów.

Wondershare Vivideo współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Producent zaleca uruchamianie narzędzia na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 20 MB.

Jak zdobyć Wondershare Vivideo za darmo?

Wystarczy skorzystać z informacji zamieszczonych na stronie organizatora promocji, w dolnej części wpisu oznaczonej jako Giveaway. Znajdziemy tam tekstowe odnośniki do formularza rejestracyjnego oraz specjalnego pliku instalacyjnego produktu. Organizator nie zdecydował się na podlinkowanie tekstu więc adresy trzeba ręcznie zaznaczać i kopiować.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.