Aomei Partition Assistant Pro 4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 1 - 2012

Firma Aomei, zajmująca się produkcją oprogramowania narzędziowego, przygotowała specjalną, noworoczną ofertę promocyjną, dzięki której możemy wzbogacić się w narzędzie służące do partycjonowania dysków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aomei Partition Assistant Professional. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 36$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do 5 stycznia.

 

Aomei Partition Assistant Professional 4 to profesjonalny i zaawansowany menadżer pozwalający na zarządzanie i wykonywanie operacji na partycjach. Producent chwali się, że program ten stanowi doskonałą alternatywę dla niegdyś mocno popularnego Partition Magica.

Aomei Partition Assistant Professional 4 pozwala na łatwe wykonywania takich pozornie skomplikowanych czynności jak zmiana rozmiaru i przenoszenie partycji, łączenie i dzielenie, usuwanie oraz formatowanie partycji, a także klonowanie i kopiowanie całych dysków twardych jak i pojedynczych partycji. Produkt ten został wyposażony przy tym w obsługę dysków z systemem plików FAT32 oraz NTFS.

Zdaniem producenta dzięki zaimplementowaniu kreatorów oraz wsparcia dla technologii „przeciągnij i upuść”, korzystanie z programu jest bardzo proste, a wykonywanie czynności na partycjach nie powinno sprawiać większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na bezpieczne usuwanie wrażliwych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Aomei Partition Assistant Pro 4 pracuje poprawnie pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft 2000/XP/Vista/Windows 7 (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego to 3.3 MB.

Jak zdobyć Aomei Partition Assistant Professional 4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Get Now, aby zainicjować automatyczne pobieranie promocyjnego pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.