Auslogics Registry Defrag 6.2 za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2012

Kolejną akcję rozdawniczą przygotowała dziś również ekipa DownloadCrew. W szybkiej promocji do wzięcia jest narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu poprzez defragmentację rejestru, stworzone przez dobrze nam znaną firmę Auslogics. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics Registry Defrag 6.2. Dzięki tej akcji mamy szansę zaoszczędzić równowartość 14 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 7 stycznia do godz. 1:00 w nocy.

 

Auslogics Registry Defrag 6.2 to kolejne narzędzie w naszym zbiorze legalnego i darmowego oprogramowania, które pomoże przyspieszyć działanie systemów Windows poprzez defragmentację pliku, w którym przechowywany jest rejestr systemowy.

W miarę upływu czasu, gdy do rejestru dodawane są nowe dane, a także na skutek zmiany struktury dysku plik rejestru jest fizycznie zapisywany w różnych obszarach dysku, w skutek czego odczyt danych wymaga większej ilości czasu, co w rezultacie skutkuje ogólnym spowolnieniem całego systemu. Auslogics Registry Defrag 6.2 pomoże „poskładać” cały plik rejestru w jeden sąsiadujący ze sobą fizyczny obszar na dysku twardym, dzięki czemu odczyt danych z rejestru będzie znacznie krótszy.

Auslogics Registry Defrag 6.2 został przygotowany do współpracy z systemami Microsoft Windows 7/2008/Vista/2003/XP (32-bit & 64-bit). Aplikacja wymaga 15 MB wolnej przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 5.64 MB.

Jak zdobyć Auslogics Registry Defrag 6.2 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji, a następnie zalogować się lub założyć konto w systemie organizatora, by pobrać promocyjny plik instalacyjny.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.