Formatwandler 4 SE za darmo

Dodał: admin grudzień - 2 - 2011

W drugim dniu adwentowej akcji rozdawniczej serwis niemieckiego czasopisma PC Welt ma dla nas kolejne narzędzie z bardzo popularnej i pokaźnej na TechnetBlogu kategorii uniwersalnego oprogramowania do konwersji plików audio i wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Formatwandler w wersji 4. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie aż 50 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Formatwandler 4 to produkt niemieckiego producenta oprogramowania, firmy S.A.D. GmbH, który do tej pory nie był przedmiotem żadnej akcji rozdawniczej. Według słów autorów, aplikacja jest uniwersalnym konwerterem plików multimedialnych, pozwalającym na konwersję za równo plików dźwiękowych, jak i klipów wideo.

Formatwandler 4 potrafi niemal automatycznie przekonwertować wybrane przez nas pliki. Wśród obsługiwanych formatów zapisu danych audio można wymienić: MP3, AAC, OGG, WMA, FLAC oraz WAV. Co więcej program potrafi także rippować ścieżki dźwiękowe bezpośrednio z płyt audio, a następnie poddawać je konwersji. Po wykonaniu całej operacji możemy zapisać gotowe pliki na płytkach CD lub DVD.

Jeżeli chodzi o konwersję plików wideo, to materiałem źródłowym mogą być zwykłe klipy wideo, filmy z płyt DVD czy filmiki w formacie flash pobrane z Internetu. Aplikacja posiada zestaw predefiniowanych profilów przetwarzania, dzięki czemu proces ten jest szybki i nie wymaga zbędnego grzebania w funkcjach. Oprócz tego Formatwandler potrafi także stworzyć pliki czytelne dla urządzeń przenośnych.

Co ciekawe w Formatwandler 4 znajdziemy także moduł odpowiedzialny za obsługę fotografii. Z jego pomocą możemy dokonać prostej edycji czy z optymalizować zdjęcie pod kątem publikacji w sieci lub wyświetlania na urządzeniu przenośnym. Jeszcze inną bardzo ciekawą funkcją – choć prawdopodobnie niedostępną w wersji oferowanej w promocji – jest możliwość konwersji standardowych, dwuwymiarowych filmów do postaci 3D.

Jak zdobyć Formatwandler 4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum gratis Geschenk.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.