GOTD: PageFlip PDF to Flash Converter za darmo

Dodał: admin lipiec - 7 - 2012

Na sobotę właściciele serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day przygotowali produkt z kategorii konwerterów dokumentów. Konkretnie zaś do wzięcia jest tym razem narzędzie do konwersji dokumentów PDF do plików Flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PageFlip PDF to Flash Converter .Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 27$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 8 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

PageFlip PDF to Flash Converter, będący produktem firmy PageFlipPDF Software Co. Ltd. to profesjonalne narzędzie przeznaczone do wykonywania procesu konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci interaktywnych plików multimedialnych wykonanych przy użyciu technologii Flash.

Jak chwali się producent, PageFlip PDF to Flash Converter pozwoli wykonać cały proces konwersji przy użyciu zaledwie kilku kliknięć myszką. Aplikacja stara się przy tym zachować jak najwyższą możliwą jakość konwertowanego materiału. Narzędzie może przydać się do przekształcania dokumentów PDF w celu późniejszej ich publikacji w Internecie, z myślą o użytkownikach którzy nie posiadają lub nie mają możliwości  skorzystania z czytnika plików PDF.

PageFlip PDF to Flash Converter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 7.79 MB.

Jak zdobyć PageFlip PDF to Flash Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować!
Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.