Nowy tydzień w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day to kolejna okazja na zaopatrzenie się w legalne oprogramowanie firmy Wondershare. Tym razem do zgarnięcia jest narzędzie biurowe do konwersji dokumentów PDF do pliku Word. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare PDF to Word Converter w wersji 3.6.0 Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 21 maja, do godz. 9:00 rano.

Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 to precyzyjne i funkcjonalne narzędzie stworzone do łatwej konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci edytowalnych plików Microsoft Word. Aplikacja zachowuje całą zawartość dokumentu, łącznie z jego układem i formatowaniem, tak że w kilka chwil możemy dokonać łatwej edycji dokumenty,  bądź szybko użyć część jego zawartości bez potrzeby mozolnego przepisywania treści.

Główne cechy produktu Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0:

  • Konwertuje pliki PDF do postaci edytowalnych dokumentów Microsoft Word.
  • Zachowuje oryginalny tekst, zdjęcia, grafikę, odsyłacze, układ strony oraz formatowanie tekstu.
  • Wsparcie dla konwersji zaszyfrowanych plików PDF, które zostały zabezpieczone przed drukowaniem, edycją czy kopiowaniem
  • Obsługa wielu indywidualnych trybów konwersji
  • Obsługa eksportu dokumentów do formatu zgodnego z  Microsoft Office Word 2003/2007/2010

Program Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows 7/ 2003/ XP/ Vista x32.  Wielkość pliku instalacyjnego  programu  to 8.3 MB.

Jak zdobyć Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Aktywacji produktu można dokonać na stronie producenta.

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.