GOTD: ZenWriter 1.34 za darmo

Dodał: admin styczeń - 26 - 2012

Co ciekawego dziś w serwisie Giveaway of the Day? Do zgarnięcia jest produkt firmy Beenokle, będący edytorem tekstów skierowanym do osób chcących poprawić efektywność swojej pracy. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ZenWriter w wersji 1.34. Cena produktu nie ulega zmianie i w dalszym ciągu wynosi ok. 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani ofertą mają czas na skorzystanie z niej do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Na czym polega niezwykłość i innowacyjność tego programu? Autor produktu wskazuje, że ZenWriter powstał jako odpowiedź na potrzeby użytkowników zasiadających do pisania dokumentów tekstowych, ale nie mogących się skupić na właściwej pracy. Ciągłe przełączanie między oknami, sprawdzanie nowych wiadomości w skrzynce pocztowej, stałe monitorowanie Facebooka – to czynności, które mogą wydłużyć w nieskończoność pracę, którą mamy do wykonania na komputerze. ZenWriter pomoże nam to zmienić. Program ten pomoże nam skupić się na edycji tekstu i bardziej efektywnie pracować z edytorem tekstu.

Z przedstawionych na stronie producenta zrzutów ekranu można wywnioskować, że ZenWriter to prosty edytor tekstów uruchamiający się w trybie pełnoekranowym. Efektywnej pracy nad dokumentami tekstowymi ma sprzyjać wyposażenie programu ZenWriter w tło graficzne umieszczone pod tekstem oraz odtwarzanie dźwięków podczas pracy z aplikacją.

ZenWriter jest produktem bardzo oryginalnym i minimalistycznym. Nie znajdziemy tu niestety bardziej zaawansowanych funkcji znanych z rozbudowanych edytorów tekstów. Program może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego aplikacji to 58.3MB (z czego gruba większość to dane dla tła graficznego i odtwarzanej muzyki ;).

Jak zdobyć ZenWriter 1.34 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.