GOTD: Audio Record Wizard za darmo

Dodał: admin luty - 28 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day, wspólnie z firmą NowSmart przygotowali akcję rozdawniczą narzędzia do łatwego rejestrowania dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Record Wizard. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 29 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Audio Record Wizard to proste w użyciu oprogramowania do nagrywania dźwięku, które zdaniem producenta, jest w stanie nagrać każdy rodzaj dźwięku wydobywający się z komputera  i zapisać go w postaci pliku audio w formacie MP3/WAV/OGG/FLAC. Co więcej, w aplikacji znalazły się również tak przydatne mechanizmy jak aktywacja głosem procedury nagrywania czy harmonogram umożliwiający planowanie zadań automatycznej rejestracji.

Audio Record Wizard może przydać się do nagrywania dźwięków pochodzących z różnych źródeł – nie będzie problemu nawet z rejestracją dźwięku z usług strumieniowego przesyłania audio, z klipów wideo opublikowanych w Internecie, z internetowych stacji radiowych, podcastów itd. Jak zapewnia producent, cała procedura nagrywania sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

Audio Record Wizard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.45 MB.

Jak zdobyć Audio Record Wizard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.