Audio Record Wizard 6.7 za darmo

Dodał: admin listopad - 30 - 2012

Dzisiejsza akcja najmłodszego z serwisów oferujących promocje płatnego oprogramowania, pozwala na zdobycie produktu firmy SmartNow, służącego do łatwego rejestrowania dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Record Wizard w wersji 6.7. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 1 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Audio Record Wizard 6.7 to proste w użyciu oprogramowania do nagrywania dźwięku, które zdaniem producenta, jest w stanie nagrać każdy rodzaj dźwięku wydobywający się z komputera i zapisać go w postaci pliku audio w formacie MP3/WAV/OGG/FLAC. Co więcej, w aplikacji znalazły się również tak przydatne mechanizmy jak aktywacja głosem procedury nagrywania czy harmonogram umożliwiający planowanie zadań automatycznej rejestracji.

Audio Record Wizard 6.7 może przydać się do nagrywania dźwięków pochodzących z różnych źródeł – nie będzie problemu nawet z rejestracją dźwięku z usług strumieniowego przesyłania audio, z klipów wideo opublikowanych w Internecie, z internetowych stacji radiowych, podcastów itd. Jak zapewnia producent, cała procedura nagrywania sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

Program Audio Record Wizard 6.7 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.98 MB.

Jak zdobyć Audio Record Wizard 6.7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.