GOTD: Clone Terminator 3.7 za darmo

Dodał: admin luty - 8 - 2012

Na dzień dzisiejszy administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali narzędzie służące do pomocy przy porządkowaniu dysków twardych i oczyszczaniu ich ze zbędnych duplikatów plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Clone Terminator w wersji 3.7. Standardowa cena produktu zmniejszyła się i obecnie wynosi ok. 29$. Aplikacja posiada w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra – 9 lutego,  do godz. 9:00 rano.

Clone Terminator 3.7 to bardzo prosty w użyciu program, zaprojektowany do oczyszczania dysków komputera z niechcianych duplikatów plików. Jak deklaruje producent tego narzędzia, z jego pomocą możemy łatwo przeskanować komputer w poszukiwaniu identycznych plików i skasować te, które z całą pewnością są nieużywane. Twórcy aplikacji deklarują, że taki zabieg pozwala nie tylko na odzyskiwanie cennej przestrzeni dyskowej, ale może również wpłynąć na poprawę szybkości działania komputera.

Według informacji opublikowanych na stronie producenta,  Clone Terminator 3.7 wyszukuje tylko rzeczywiste duplikaty plików porównując aktualną zawartość plików. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu zaawansowanego algorytmu sam proces skanowania dysków ma być ekstremalnie szybki, a jednocześnie skuteczny, osiągając poziom stuprocentowej skuteczności.

Clone Terminator 3.7 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.96 MB.

Jak zdobyć Clone Terminator 3.7 za darmo?

Wystarczy skorzystać z  linku poniżej, by pobrać paczkę z  plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


1 komentarz to “GOTD: Clone Terminator 3.7 za darmo”

  1. Emekk pisze:

    Może i ciekawy jest ten program,ale ja pozostaję przy swoich
    sprawdzonych programach do czyszczenia.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.