GOTD: Flip PPT Standard 3.2 za darmo

Dodał: admin luty - 10 - 2012

Na dobry początek właśnie się rozpoczynającego weekendu administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dla nas narzędzie przeznaczone do konwersji prezentacji PowerPoint do postaci interaktywnych książek w formacie flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flip PPT Standard w wersji 3.2. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie aż ok. 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Skorzystanie z promocji jest możliwe do jutra – 11 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Flip PPT Standard 3.2 to oprogramowanie przeznaczone do konwersji prezentacji przygotowanych za pomocą programu Microsoft PowerPoint do postaci interaktywnych książek wykonanych przy pomocy technologii flash z możliwością efektownego przewracania cyfrowych stron. Jak deklaruje producent, wirtualne książki wykonane z pomocą Flip PPT Standard 3.2 przydadzą się nie tylko do celów prywatnych, ale mogą posłużyć również jako element biznesowych prezentacji czy wystąpień.

Główne cechy produktu Flip PPT Standard 3.2

  • Publikuj swoje prezentacje PowerPoint na dowolnych urządzeniach mobilnych. Wsparcie dla Ipada, Iphone, Androida,
  • Tworzenie elektronicznych gazet i magazynów z plików PPT w ciągu zaledwie kilku sekund,
  • Możliwość tworzenia publikacji o nieograniczonej liczbie stron,
  • Tworzenie publikacji online lub offline na nośnikach CD/DVD,
  • Możliwość kontrolowania i dostrajania ustawień generowanych publikacji,

Flip PPT Standard 3.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Flip PPT Standard 3.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Flip PPT Standard 3.2 za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Nie można importować prezentacji – komunikat,że trzeba zainstalować PPT, a przecież mam zainstalowane. Czy dał ktoś kiedyś coś dobrego za darmo?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.