GOTD: XYplorer 10.80 za darmo

Dodał: admin luty - 6 - 2012

Na początek nowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day proponują nam dosyć popularny i rozpoznawalny produkt Donalda Lessau, czyli funkcjonalny i wielopanelowy menadżer plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XYplorer w wersji 10.80. Standardowo produkt ten jest dostępny w sklepie internetowym producenta w cenie ok. 70$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać do jutra – 7 lutego, do godz. 9:00 rano.

XYplorer 10.80 to rozbudowany zamiennik ubogiego, standardowo wbudowanego w systemy Windows Eksploratora Plików. Siła aplikacji – zdaniem producenta – tkwi w bardzo przyjaznym i przypominającym standardowe rozwiązanie Windows interfejsie użytkownika, a także w rozbudowanym zestawie funkcji, których próżno szukać w Ekspoloratorze.

Najważniejszą różnicą jest możliwość przeglądania zwartości dysków w tzw. kartach, dzięki temu mamy możliwość pracowania z wieloma różnymi lokalizacjami bez potrzeby otwierania dziesiątek okien i zaśmiecania całego ekranu. Oprócz tego w XYplorer 10.80 m.in. zaawansowany moduł wyszukiwania, możliwość przeglądania danych w strukturze drzewa czy wygodny podgląd plików multimedialnych. Czeka na nas tu także mnóstwo innych mniej lub bardziej przydatnych funkcjonalności.

XYplorer 10.80 został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98 Me/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 2008/ 7(x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.20 MB.

Jak zdobyć XYplorer 10.80 za darmo?

Wystarczy skorzystać z  linku poniżej, by pobrać paczkę z  plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.