AIDA64 Extreme Edition 1.85 dziś za darmo

Dodał: admin marzec - 29 - 2012

Bardzo ciekawą promocję serwują nam dziś właściciele serwisu rozdawniczego Giveaway DownloadCrew. Dzięki współpracy z firmą FinalWire Ltd. do zgarnięcia jest uznane i popularne narzędzia do identyfikacji podzespołów komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AIDA64 Extreme Edition w wersji 1.85. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 30 marca, do godz. 1:00 w nocy.

AIDA64 Extreme Edition 1.85 to bezpośredni następca bardzo popularnego narzędzia do identyfikacji podzespołów komputera – Everest Ultimate. Do tej pory firma FinalWire Ltd. rozdawała właśnie nierozwijanego już poprzednika. Tym razem jednak do zgarnięcia będzie bodaj pierwszy raz produkt AIDA64 Extreme Edition 1.85. Aby jednak promocja ta nie okazała się zbyt piękna, należy zwrócić uwagę na jeden haczyk – rozdawane licencje będą aktywne tylko przez rok i nie obejmują prawa do bezpłatnych aktualizacji.

Zadaniem AIDA64 Extreme Edition 1.85 jest identyfikacja wszystkich komponentów sprzętowych komputera. Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje o sprzęcie, a także potrafi generować przejrzyste raporty. AIDA64 Extreme Edition 1.85 oferuje możliwość gromadzenia informacji o sprzęcie i oprogramowaniu w postaci plików CSV lub bazy danych SQL i pozwala przeprowadzić wyczerpujący audyt sieci w oparciu o zebrane informacje.

AIDA64 Extreme Edition 1.85 dostarcza informacji na temat:
Płyty głównej i procesora, karty graficznej i monitora, urządzeń pamięci masowej, kart sieciowych, multimediów, urządzeń wejściowych, pozostałego sprzętu (informacje o urządzeniach PCI, Plug & Play, PCMCIA i USB, porty komunikacyjne, informacje o zarządzaniu energią, lista zasobów sprzętowych, informacje o drukarkach).

Ponadto w aplikacji znajdziemy informacje na temat zainstalowanego oprogramowania, a także zyskamy możliwość monitorowania i diagnostyki sprzętu, a rezultaty analizy wykonanej przez narzędzie obejrzymy w postaci przejrzystych raportów.

Jak zdobyć AIDA64 Extreme Edition 1.85 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i zalogować się na konto w serwisie lub je utworzyć, jeżeli jeszcze takowego nie posiadamy. Wówczas uzyskamy możliwość pobrania pliku instalacyjnego, a na dole promocyjnej strony znajdziemy odsyłacz umożliwiający zdobycie darmowego klucza.

Strona promocji


8 komentarzy to “AIDA64 Extreme Edition 1.85 dziś za darmo”

 1. Damian pisze:

  niestety tylko na rok

 2. Jay pisze:

  dobre i to, warto korzystac z bet

 3. Witam!

  Uuu, ino do godziny pierwszej? Damianie, pomożesz?

  Pozdrawiam!

 4. Jay pisze:

  martwic moze sam program. nie jest to bowiem najnowsza wersja. nowa – 2.30.1900. dziwne zatem dlaczego licencja tylko na rok. przy nowych produktach to nie dziwi tak bardzo.

 5. Tomek pisze:

  Witam
  @Miłośnik Kolejnictwa niestety dla każdego IP tylko jeden klucz można było zdobyć…

 6. Damian pisze:

  Witam
  @Miłośnik Kolejnictwa niestety dla każdego IP tylko jeden klucz można było zdobyć…

 7. Cześć!

  Hmm, to dziwne. IP? Przecież można zmienić numer. Chyba dla każdego RegCode.

  Pozdrawiam

 8. Damian pisze:

  No ale niestety udało mi się zdobyć tylko jeden kluczyk więc niestety Cie nie poratuje… ;/

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.