O&O DriveLed 4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2011

Kolejna promocja organizowana w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Organizatorem jest tym razem znana z programów narzędziowych firma O&O, a do wzięcia jest narzędzie do monitorowania pracy dysków twardych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O DriveLed w wersji 4. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić równowartość 30 euro. Produkt został wyposażony w interfejs w angielskiej wersji językowej.

O&O DriveLed 4 to narzędzie służące do monitorowania i analizy pracy dysku twardego. Celem tych działań ma być wcześniejsze poinformowanie użytkownika o zbliżającej się awarii, a co za tym idzie umożliwienie dokonania kopii ważnych plików przechowywanych na dysku, nim będzie na to za późno. Narzędzie to z pewnością zainteresuje posiadaczy laptopów, których dyski ze względu na dużą mobilność tego rodzaju komputerów są dużo bardziej narażone na awarie niż dyski komputerów stacjonarnych.

Korzystając z O&O DriveLed 4 dowiemy się m.in jaki jest aktualny poziom zapisu i odczytu danych, jaka jest temperatura dysku oraz szacowany poziom jego zużycia. Program w swojej pracy wykorzystuje również sygnały wysyłane przez system S.M.A.R.T.

Aplikacja ta może ucieszyć mniej zaawansowanych użytkowników komputera, ale Ci bardziej biegli będą mieli powody do narzekania. Przeglądając opinie dotyczące tego programu na różnych stronach internetowych można znaleźć wiele opinii, że O&O DriveLed 4 nie jest wart wydawania takiej sumy pieniędzy na jaką został wyceniony. Internauci wskazują bowiem, że wiele zupełnie darmowych programów posiada dużo więcej możliwości i diagnozuję dysk twardy dużo bardziej dogłębnie niż robi to ten program.

Jak zdobyć pełną wersję O&O DriveLed 4?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i w wprowadzić w odpowiednie pole formularza adres naszej poczty elektronicznej. Na naszą skrzynkę powinien trafić wówczas klucz licencyjny umożliwiający aktywację produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.