Hard Disk Sentinel Professional za darmo

Dodał: admin luty - 17 - 2013

W sieci pojawiła się ciekawa promocja organizowana przez producenta oprogramowania diagnostycznego i narzędziowego do dysków twardych – węgierską firmę H.D.S. Dzięki temu mamy szansę zaopatrzyć się w oprogramowanie do monitorowania i analizy stanu dysków twardych komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hard Disk Sentinel w wersji Professional. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie równowartość $35. Aplikacja została wyposażona interfejs również w polskiej wersji językowej.

Hard Disk Sentinel Professional to oprogramowanie przeznaczone do monitorowania i analizy dysków twardych, które dostarczy nam informacji na temat kondycji tych nośników danych, ostrzegając przed postępującym spadkiem wydajności urządzenia lub możliwą w niedługiej przyszłości awarią sprzętu. Producent dystrybuuje ten produkt w trzech wariantach cenowych. Wersja Professional plasuje się po środku, oferując nieco większy zestaw funkcji niż wcześniej rozdawana wersja Standard Edition.

Hard Disk Sentinel Professional oddaje w nasze ręce narzędzia, które pozwolą na przeanalizowanie i zdiagnozowanie  problemów z dyskami twardymi, które mogą skutkować awarią dysku, prowadząc do unieruchomienia komputera czy wręcz utraty danych przechowywanych na tych nośnikach. Aplikacja ma również dać możliwość ustrzeżenia się przed tymi awariami poprzez funkcję tworzenia kopii zapasowych.

Producent zapewnia, że do obsługi Hard Disk Sentinel Standard Edition nie jest wymagana zaawansowana wiedza techniczna. Produkt został wyposażony w szczegółowe i pisane zrozumiałym językiem opisy, które pomogą nam w prawidłowy sposób zdiagnozować wszelkie problemy. W wersji Professional do dyspozycji mamy bardziej kompleksową analizę dysku, możliwość planowania zadań tworzenia kopii zapasowych, tzw. panic backup przydatny w momencie wystąpienia awarii, a także szereg udogodnień związanych z przygotowywaniem backupu. Dodatkowo produkt został wyposażony w pełny pakiet narzędzi, które pozwolą na przeprowadzenie diagnostyki również zewnętrznych dysków twardych, dysków SSD oraz macierzy RAID, bez potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania.

Jak zdobyć Hard Disk Sentinel Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny, by uzyskać bezpłatny klucz licencyjny do programu.

Strona promocji

 


3 komentarze to “Hard Disk Sentinel Professional za darmo”

 1. lec pisze:

  oraz macierzy RAID, to troche na wyrost

 2. Benedykt 16 pisze:

  Komentarz usunięty. Proszę zachować elementarny poziom kultury albo powstrzymać się od komentowania.

  // administrator

 3. Stanisław pisze:

  Special offer only for readers of 'Computer Swiat’ magazine in POLAND: get registration key for your Hard Disk Sentinel Professional version!

  Należy zakupić „Komputer Świat” nr 3/2013.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.