Hard Disk Sentinel Standard Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2012

Administratorzy serwisu z oprogramowaniem w promocyjnych cenach przygotowali dziś dla nas ofertę, która pozwoli nabyć bez jakiegokolwiek wkładu finansowego produkt przeznaczony do monitorowania i analizy stanu dysków twardych komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hard Disk Sentinel Standard Edition. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie $23. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 4 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Hard Disk Sentinel Standard Edition to oprogramowanie przeznaczone do monitorowania i analizy dysków twardych, które dostarczy nam informacji na temat kondycji tych nośników danych, ostrzegając przed postępującym spadkiem wydajności urządzenia lub możliwą w niedługiej przyszłości awarią sprzętu.

Hard Disk Sentinel Standard Edition oddaje w nasze ręce narzędzia, które pozwolą na przeanalizowanie, zdiagnozowanie a nawet naprawę problemów z dyskami twardymi, które mogą skutkować awarią dysku, prowadząc do unieruchomienia komputera czy wręcz utraty danych przechowywanych na tych nośnikach.

Producent zapewnia, że do obsługi Hard Disk Sentinel Standard Edition nie jest wymagana zaawansowana wiedza techniczna. Produkt został wyposażony w szczegółowe i pisane zrozumiałym językiem opisy, które pomogą nam w prawidłowy sposób zdiagnozować wszelkie problemy. Dodatkowo produkt został wyposażony w pełny pakiet narzędzi, które pozwolą na przeprowadzenie diagnostyki również zewnętrznych dysków twardych, dysków SSD oraz macierzy RAID, bez potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania.

Program Hard Disk Sentinel Standard Edition został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, ME, NT4, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, 7 (wersje 32- i 64-bitowe).

Jak zdobyć Hard Disk Sentinel Standard Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


2 komentarze to “Hard Disk Sentinel Standard Edition za darmo”

 1. marek pisze:

  ….. narzędzia, które pozwolą na przeanalizowanie, zdiagnozowanie a nawet naprawę problemów z dyskami twardymi …..
  – tzn naprawę umosliwia ale nie sam, tylko już innym softem,
  bo on sam takich możliwości nie posiada>
  Jestem w błędzie ?

 2. BIBUS pisze:

  Nie jestes w bledzie,ten program to gowno

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.