ExifCleaner 1.6 za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2012

W tureckim serwisie z oprogramowaniem – Yasal Program weekend upływa pod znakiem akcji rozdawniczej firmy SuperUtils, która ponownie promuje swoje narzędzie do usuwania ukrytych informacji zapisanych w cyfrowych zdjęciach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ExifCleaner 1.6. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 16$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty tej można korzystać jedynie do jutra – 4 marca, do godz. 11:00 rano.

 

ExifCleaner 1.6 to narzędzie fotograficzne pozwalające na szybkie i masowe usuwanie z cyfrowych zdjęć tagów EXIF, geotagów, a także informacji IPTC oraz Adobe XMP. Część osób nie zdaje sobie sprawy, że aparaty którymi robimy zdjęcia zapisują ukryte informacje na temat wykonywanej fotografii. Dane umieszczone w EXIF bądź w tagach zawierają wiele użytecznych informacji o urządzeniu, które zrobiło zdjęcie, ale czasem urządzenia dodają także bardziej wrażliwe dane, jak lokalizacja wykonywanego zdjęcia czy informacje o samym fotografującym.

Umiejętne wykorzystanie tych danych pozwala zainteresowanym osobom na zlokalizowanie miejsca wykonania fotografii oraz właściciela aparatu. Dzięki operacji kasowania zbędnych danych możemy chronić naszą prywatność.

Proces czyszczenia informacji w tagach jest w pełni bezpieczny i w żaden sposób nie wpływa na zmianę jakości zdjęć. Usunięcie tagów pozwala jednak na zmniejszenie rozmiaru zajmowanego przez zdjęcie na dysku komputera. Oszczędność przestrzeni dyskowej będzie szczególnie widoczna w  przypadku zdjęć o małych rozmiarach, jak np. miniaturki zdjęć oraz może być bardzo istotna podczas przesyłania dużej ilości fotografii za pośrednictwem Internetu.

Producent wskazuje, że ExifCleaner 1.6 może pracować w trybie wsadowym, pozwalając na masowe usuwanie tagów ze zdjęć. Program ten posiada również funkcjonalność pozwalającą na jego integrację  z powłoką systemu Windows.

ExifCleaner 1.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.13 MB.

Jak zdobyć ExifCleaner 1.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć niebieski przycisk ExifCleaner Indir/Download, by pobrać promocyjną paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.