GOTD: Zards Startup Defender 3.9 za darmo

Dodał: admin marzec - 29 - 2012

Tym razem właściciele serwisu Giveaway of the Day wspólnie z firmą Zards Software postanowili ponowić zeszłoroczną promocję flagowego oprogramowania tego producenta. Do zgarnięcia będzie więc narzędze monitorujące strefę autostartu i chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Startup Defender w wersji 3.9. Standardowo produkt jest oferowany w cenie 10$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 30 marca, do godz. 9:00 rano.

Zards Startup Defender 3.9 jest niewielkim programem pełniącym funkcję menadżera autostartu. Aplikacja ta umiejscawia się w zasobniku systemowym, a następnie stale i w czasie rzeczywistym monitoruje strefę autostartu, by uniemożliwić niepożądanym programom automatyczne uruchamianie się wraz ze startem systemu bez naszej wiedzy i zgody. Jeżeli któryś z obecnych w komputerze programów ze chce uzyskać dostęp do autostartu, Zards Startup Defender 3.9 wyświetli stosowny komunikat pozwalając na dopuszczenie bądź zablokowanie dostępu.

Zards Startup Defender 3.9 posiada także możliwość zablokowania programów, które już uruchamiają się wraz ze startem systemu. W przypadku gdy w naszym systemie zostanie zainstalowane oprogramowanie usilnie chcące uzyskać dostęp do strefy autostartu możemy pozbyć się uciążliwych komunikatów ustawiając opcję permanentnego autoblokowania. Narzędzie to pozwala również na przeglądanie uruchamianych procesów i usług, a także na ich selektywne włączanie lub wyłączanie.

Zards Startup Defender 3.9 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Na uwagę zasługują też niewielkie rozmiary narzędzia. Plik instalacyjny waży zaledwie 1.62 MB.

Jak zdobyć Zards Startup Defender 3.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.