GOTD: PC Tattletale za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2012

Właściciele serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day mają dziś dla nas akcję rozdawniczą produktu firmy Parental Control Software, służącego do monitorowania komputera i kontroli rodzicielskiej. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PC Tattletale. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok 50$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 4 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Dzisiejsza propozycja serwisu GOTD jest skierowana do osób poszukujących oprogramowania do monitorowania sposobu korzystania z komputera przez nasze pociechy. Jak chwali się producent, PC Tattletale pozwoli dowiedzieć się w jaki dzieci używają komputera, podczas gdy nie ma w pobliżu żadnego z rodziców. Co więcej, program został stworzony w ten sposób, że jest on całkowicie niewidoczny dla użytkownika komputera.

PC Tattletale pozwoli m.in. poznać historię odwiedzanych stron internetowych, treść wymienianej korespondencji e-mailowej oraz zapisy prowadzonych czatów internetowych. Dzięki wbudowanemu w program modułowi keyloggera, aplikacja jest w stanie przechwytywać wszelkie ciągi znaków wprowadzane za pomocą klawiatury, w tym oczywiście dane do logowania na wszelkiego typu serwisy.

PC Tattletale został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows: XP/ 2003/ Vista. Minimalne wymagania sprzętowe to: procesor 300 MHz, 512 MB pamięci RAM oraz 60 MB wolnej przestrzeni dyskowej.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.53 MB

Jak zdobyć PC Tattletale za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.