GOTD: PDF OCR 4.2 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 2 - 2012

Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day zaczyna się od kolejnej akcji rozdawniczej realizowanej wspólnie z producentem PDFZilla. Tym razem do zgarnięcia jest narzędzie do rozpoznawania tekstu w dokumentach PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TownScapePDF OCR w wersji 4.2. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 50$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 3 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

PDF OCR 4.2 to kolejny produkt ze stajni PDFZilla służący do konwersji dokumentów w formacie PDF. Narzędzie PDF OCR 4.2 służy do przetwarzania plików PDF do postaci edytowalnego pliku tekstowego. Konwersja odbywa się w technologii OCR, polegającej na rozpoznawaniu tekstu. Jak chwali się producent, PDF OCR 4.2 został wyposażony w wydajny silnik OCR, który według zapewnień ma być o 92% szybszy od innych dostępnych na rynku rozwiązań.

PDF OCR 4.2 oferuje możliwość przetwarzania dokumentów PDF w trzech trybach: rozpoznawanie pojedynczej strony, wybranego zakresu stron, bądź też wszystkich stron dokumentu. Producent chwali się przy tym obsługą aż 10 różnych języków, wśród których wymienia angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Mocnym atutem programu ma być również prosta obsługa. Dokonanie konwersji dokumentu to kwestia zaledwie 2 kliknięć.

PDF OCR 4.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.7 MB.

Jak zdobyć PDF OCR 4.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: PDF OCR 4.2 za darmo”

  1. Jay pisze:

    Brak języka polskiego. Wybierając „other” można czekać w nieskończoność. Najlepiej sprawuje się tłumacząc na niemiecki. Otrzymujemy polski ale bez ogonków.

    Przydałby się progra, które te ogonki by automatycznie wprowadził.
    Macie coś takiego?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.