GOTD: PDF OCR 4.2 za darmo

Dodał: admin styczeń - 2 - 2013

Dziś gościem promocji w serwisie Giveaway of the Day jest dobrze nam już znana firma PDFZilla ze swoimi produktami usprawniającymi pracę z dokumentami. Konkretnie zaś, dzisiaj do wzięcia jest narzędzie do rozpoznawania tekstu w dokumentach PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF OCR w wersji 4.2. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. $40. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 3 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

PDF OCR 4.2 to kolejny produkt ze stajni PDFZilla służący do konwersji dokumentów w formacie PDF. Narzędzie PDF OCR 4.2 służy do przetwarzania plików PDF do postaci edytowalnego pliku tekstowego. Konwersja odbywa się w technologii OCR, polegającej na rozpoznawaniu tekstu. Jak chwali się producent, PDF OCR 4.2 został wyposażony w wydajny silnik OCR, który według zapewnień ma być o 92% szybszy od innych dostępnych na rynku rozwiązań.

PDF OCR 4.2 oferuje możliwość przetwarzania dokumentów PDF w trzech trybach: rozpoznawanie pojedynczej strony, wybranego zakresu stron, bądź też wszystkich stron dokumentu. Producent chwali się przy tym obsługą aż 10 różnych języków, wśród których wymienia angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Mocnym atutem programu ma być również prosta obsługa. Dokonanie konwersji dokumentu to kwestia zaledwie 2 kliknięć.

Przy okazji wspomnieć trzeba, że w pod wpisem z poprzednią promocją tego oprogramowania użytkownik Jay wskazał, że w przypadku dokumentów w naszym rodzimym języku najlepiej sprawdzi się wybranie w opcjach programu języka nimieckiego, jako tego w którym został sporządzony konwertowany dokument. Niestety PDF OCR 4.2 nie radzi sobie z polskimi znakami, więc przekonwertowany tekst nie będzie posiadał tzw. ogonków.

Program PDF OCR 4.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 20.3 MB.

Jak zdobyć PDF OCR 4.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.