Pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych rozpoczynamy od akcji promocyjnej, przygotowanej wspólnie z firmą  PearlMountain Technology, a pozwalającą na zdobycie wielkanocnej wersji oprogramowania graficznego do tworzenia cyfrowych kolaży.   Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker Standard Easter Edition. Produkt został wyceniony na 40$ i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji – tradycyjnie już – można będzie skorzystać tylko do jutra – 9 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Picture Collage Maker Standard Easter Edition jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker Standard Easter Edition jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków.

Z pewnością zastanawiacie się co dodatkowego wnosi ta świąteczna wersja oznaczona dodatkiem Easter Edition. W stosunku do standardowej wersji dostępnej w sprzedaży, ta niniejsza została wyposażona w dodatkowy zestaw 16 interesujących i cieszących oko szablonów kalendarzy, nawiązujących do Świąt Wielkanocnych.

Picture Collage Maker Standard Easter Edition do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista, 2000, 2003 lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 68.9 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker Standard Easter Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.