GOTD: SnowFox Photo Collage Maker 1.1 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 15 - 2012

Na koniec tygodnia administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day serwują nam oprogramowanie stworzone przez firmę SnowFox, które pomoże w szybkim przygotowaniu cyfrowych kolaży zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox Photo Collage Maker w wersji 1.1. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas na skorzystanie oferty jest ograniczony – tylko do jutra, 16 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Jeżeli należycie do tych osób, które lubią przygotowywać cyfrowe kolaże z własnych zdjęć, to dzisiejsza promocja jest właśnie dla Was. Tym samym nasza baza darmowego oprogramowania wzbogaca się o kolejne narzędzie tego typu. Firma SnowFox, producent SnowFox Photo Collage Maker 1.1, opisuje je przede wszystkim jako źródło dobrej zabawy i możliwości oryginalnego sposobu zaprezentowania własnych zdjęć.

Według opisu dostępnego na stronie producenta, SnowFox Photo Collage Maker 1.1 pozwala na przygotowywanie kolaży różnych typów, dzięki czemu możemy stworzyć zarówno tapety na pulpit komputera, jak również zaproszenia na uroczystości, plakaty czy cyfrowe albumy ze zdjęciami. Rezultatem naszej pracy możemy podzielić się z bliskimi za pośrednictwem Internetu bądź też wydrukować je na domowej drukarce.

Program SnowFox Photo Collage Maker 1.1 będzie poprawnie współpracować z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.02 MB.

Jak zdobyć SnowFox Photo Collage Maker 1.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.