Ostatni dzień 2012 roku to w serwisie Giveaway of the Day okazja na zgarnięcie aż dwóch produktów. Pierwsza promocja to powtórka wigilijnej akcji firmy PearlMountain Technology, która rozdawała świąteczną wersję oprogramowania graficznego do tworzenia cyfrowych kolaży. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker Christmas Edition. Produkt został wyceniony na $30 i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji – tradycyjnie już – można będzie skorzystać tylko do jutra – 1 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Skąd pomysł na ponowienie akcji promocyjnej, która odbywała się zaledwie tydzień temu? Jak informują nas administratorzy serwisu, podczas wigilijnej promocji programu Picture Collage Maker Christmas Edition wielu użytkowników skarżyło się na problemy z aktywacją produktu. Wobec tego producent zdecydował się na powtórkę z rozrywki ;)

Picture Collage Maker Christmas Edition jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker Christmas Edition jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków.

Z pewnością zastanawiacie się co dodatkowego wnosi ta świąteczna wersja oznaczona dodatkiem Christmas Edition. Na stronie promocji brak jest bliższych informacji, jednakże bazując na doświadczeniach związanych z innymi promocjami tego producenta, dzisiejsza odmiana produktu została wyposażona w zestaw dodatkowych, bożonarodzeniowych szablonów.

Program Picture Collage Maker Christmas Edition został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 2000, 2003 lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 76.6 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker Christmas Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.