GOTD: Wondershare Video Studio Express 1.2 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 13 - 2012

Codzienny przegląd promocji komercyjnego oprogramowania jak zwykle zaczynamy od sprawdzenia oferty serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day. W dzisiejszej promocji do zgarnięcia jest produkt firmy Wondershare,  a konkretnie  prosty konwerter i edytor plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Video Studio Express. Produkt ten w chwili obecnej można nabyć standardowo w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna jedynie do dnia jutrzejszego – 14 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Wondershare Video Studio Express 1.2 to proste w obsłudze narzędzie pozwalające na zgrywanie i edycję plików wideo. Aplikacja ta potrafi zarówno rippować filmy z płyt DVD jak i konwertować pliki wideo HD oraz klipy pochodzące z internetowych serwisów wideo. Z pomocą tego narzędzia bez trudu zgramy również ścieżkę audio z wybranego filmu.

Wondershare Video Studio Express 1.2 oddaje nam również proste narzędzia służące do edycji przetwarzanych materiałów filmowych. Do dyspozycji mamy m.in. moduły do przycinania, dzielenie, łączenia a także obracania wybranych przez nas klipów wideo. Co więcej aplikacja pozwala również wzbogacić tworzony projekt o dodatkową ścieżkę audio czy proste efekty graficzne.

Wondershare Video Studio Express 1.2 może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.48 MB.

Jak zdobyć Wondershare Video Studio Express 1.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.