Wondershare Video Studio Express za darmo

Dodał: admin kwiecień - 27 - 2012

Jeżeli nie zdążyliście skorzystać z ostatniej oferty promocyjnej firmy Wondershare, realizowanej wspólnie z serwisem GOTD, to dziś za sprawą Daily Software Giveaway macie drugą szansę, żeby zdobyć oprogramowanie stanowiące  prosty konwerter i edytor plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Video Studio Express. Produkt ten w chwili obecnej można nabyć standardowo w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Wondershare Video Studio Express to proste w obsłudze narzędzie pozwalające na zgrywanie i edycję plików wideo. Aplikacja ta potrafi zarówno rippować filmy z płyt DVD jak i konwertować pliki wideo HD oraz klipy pochodzące z internetowych serwisów wideo. Z pomocą tego narzędzia bez trudu zgramy również ścieżkę audio z wybranego filmu.

Wondershare Video Studio Express oddaje nam również proste narzędzia służące do edycji przetwarzanych materiałów filmowych. Do dyspozycji mamy m.in. moduły do przycinania, dzielenie, łączenia a także obracania wybranych przez nas klipów wideo. Co więcej aplikacja pozwala również wzbogacić tworzony projekt o dodatkową ścieżkę audio czy proste efekty graficzne.

Jak zdobyć Wondershare Video Studio Express za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w znajdujący się w dolnej części link Download Wondershare Video Studio Express, by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.