Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2012

Serwis internetowy niemieckiego czasopisma komputerowego Chip przygotował specjalną, wielkanocną promocję dla naszych zachodnich sąsiadów. Do wzięcia jest oprogramowanie firmy Magix, stanowiące pakiet narzędzi graficznych służących do edycji cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Magix Xtreme Photo & Graphic Designer  w wersji 5. Aktualna cena najnowszej wersji pakietu, oznaczonej numerem 7 wynosi 90$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5 to pakiet narzędzi graficznych pozwalających na edycję zdjęć, dwu- i trójwymiarowych animacji, tekstu, a także układu strony, zarówno w celu publikacji w Internecie jak i utrwalenia na innych nośnikach – a wszystko to za pomocą jednego programu, bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami.

Firma Magix nadała produktowi Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5 miano zabójcy Photoshopa. Firma Magix argumentuje to stwierdzenie faktem, że zestaw aplikacji Adobe Creative Suite Standard, który daje użytkownikowi dostęp do narzędzi o tej samej funkcjonalności to wydatek rzędu 1000$. Natomiast zakup produktu Magix Xtreme Photo & Graphic Designer w najnowszej 7 wersji, która z powodzeniem sprawdzi się w typowych zastosowaniach, możemy zamknąć w koszcie 90$. Oczywiście jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z niniejszej promocji, która pozwala nabyć nieco już starą wersję produktu całkowicie za darmo ;)

Co znajdziemy w produkcie Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5? Producent wymienia 4 główne zastosowania tego programu:

  • Edycja plików graficznych
  • Dodawanie wielu interesujących efektów graficznych
  • Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
  • Narzędzie DTP do przygotowywania i publikacji dokumentów

Jak zdobyć Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Zum Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 5 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Program ściąga się w wersji niemieckiej, a nie angielskiej. Angielską wersję oznaczoną jako: 5.0 można ściągnąć stąd: http://dl03.magix.net/xtrphogrades5_silver_en.exe

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.