Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Pamiętacie jeszcze listopadową promocję pakietu oprogramowania do edycji cyfrowych zdjęć od firmy Magix? Jeden z Internautów odkrył, że mimo oficjalnego zakończenia promocja ta jest nadal aktywna i ciągle można z niej skorzystać! Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Xara Photo & Graphic Designer w wersji 5. Aktualna cena najnowszej wersji pakietu, oznaczonej numerem 7 wynosi 90$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Nie wiadomo jak długo oferta będzie jeszcze aktywna, więc warto skorzystać jak najszybciej.

 

Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 to pakiet narzędzi graficznych pozwalających na edycję zdjęć, dwu- i trójwymiarowych animacji, tekstu, a także układu strony, zarówno w celu publikacji w Internecie jak i utrwalenia na innych nośnikach – a wszystko to za pomocą jednego programu, bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami.

Firma Magix nadała produktowi Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 miano zabójcy Photoshopa. Firma Magix argumentuje to stwierdzenie faktem, że zestaw aplikacji Adobe Creative Suite Standard, który daje użytkownikowi dostęp do narzędzi o tej samej funkcjonalności to wydatek rzędu 1000$. Natomiast zakup produktu Magix Xara Photo & Graphic Designer w najnowszej 7 wersji, która z powodzeniem sprawdzi się w typowych zastosowaniach, możemy zamknąć w koszcie 90$. Oczywiście jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z niniejszej promocji, która pozwala nabyć nieco już starą wersję produktu całkowicie za darmo ;)

Co znajdziemy w produkcie Magix Xara Photo & Graphic Designer 5? Producent wymienia 4 główne zastosowania tego programu:

  • Edycja plików graficznych
  • Dodawanie wielu interesujących efektów graficznych
  • Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
  • Narzędzie DTP do przygotowywania i publikacji dokumentów

Jak zdobyć Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić bloga autora tego odkrycia ;) Opublikowano tam link do pobrania małego programu od firmy Magix umożliwiającego ściągnięcie instalatora z serwerów Magix. Autor pokusił się o stworzenie ilustrowanej instrukcji (w języku angielskim), więc nie powinno być większych problemów z aktywacją produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.