GOTD: Ashampoo Undeleter 1.10 za darmo

Dodał: admin maj - 15 - 2012

Gościem dzisiejszej odsłony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day jest ponownie niemiecki potentat nie tylko w dziedzinie produkcji oprogramowania, ale chyba przede wszystkim w dziedzinie jego promowania ;) Do wzięcia jest tym razem narzędzie do odzyskiwania przypadkowo usuniętych bądź utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja  programu Ashampoo Undeleter. Standardowa cena tego narzędzia została  ustalona na 15$. Produkt wyposażony w interfejs w języku polskim. Oferta ważna tylko do jutra – 16 maja, do godz. 9:00 rano.

 

W  codziennej pracy przy komputerze często zdarza się nam przypadkowo, bądź  też świadomie usunąć jeden lub kilka plików, które potem okazują się  nam być potrzebne. Jak dobrze wiem, skasowane dane ciągle znajdują się  fizycznie na dysku i póki nie zostaną nadpisane przez nowe pliki, cały  czas można je odzyskać. Ashampoo Undeleter 1.10 jest jednym z wielu dostępnych na rynku narzędzi, które pomoże nam przywrócić tak utracone dane.

W  przypadku gdy utracimy jeden z potrzebnych nam plików, wystarczy  uruchomić program Ashampoo Undeleter 1.10, a następnie użyć funkcji  wyszukiwania skasowanych plików. Program przeskanuje dysk i wyświetli listę skasowanych, a ciągle obecnych na dysku plików podając przy tym ich aktualny stan,  który stanowi wskazówkę czy dany plik da się odzyskać w całości,  częściowo, czy też odzyskanie nie jest już możliwe. Następnie możemy już  za pomocą jednego kliknięcia przywrócić potrzebne nam pliki.

Funkcja  przywracania dostępna w programie Ashampoo Undeleter 1.10 nie ogranicza się  wyłącznie do obsługi dysków twardych. Aplikacja potrafi także odnaleźć i  odzyskać dane z zewnętrznych dysków twardych, pendrive-ów, kart pamięci i innych nośników danych.

Program  Ashampoo Undeleter 1.10 może działać pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego  programu to 8.89 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Undelete 1.10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać  i  zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z  instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.