GOTD: WinISO Standard 6 za darmo

Dodał: admin marzec - 22 - 2012

Tym razem coś dla osób poszukujących oprogramowania służącego do zarządzania obrazami płyt CD/DVD/Blu-Ray. A wszystko to dzięki promocji organizowanej przez Giveaway of the Day wspólnie z firmą WinISO Computing Inc. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinISO Standard w wersji 6.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 23 marca, do godz. 9:00 rano.

 

WinISO Standard 6 to wygodna w obsłudze i funkcjonalna aplikacja zawierająca zestaw narzędzi niezbędnych do tworzenia, edycji, montowania wypalania oraz konwersji obrazów płyt. Jak chwali się producent, z pomocą programu bez trudu utworzymy nowe obrazy płyt w formatach ISO9660, UDF, HFS+, a także stworzymy obraz bezpośrednio z fizycznych nośników CD/ DVD/ Blu-ray.

WinISO Standard 6  obsługuje obrazy w formatach ISO, CUE/ BIN, NRG, MDF, CCD, IMG oraz DVD. Aplikacja daje również możliwość szybkiego otwierania obrazów oraz łatwego wyodrębniania plików z obrazów. Jak zapewnia producent, WinISO Standard 6 posiada także pełną obsługę odczytu oraz tworzenia bootowalnych obrazów płytek.

WinISO Standard 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi we wszystkie systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows aż po Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.16 MB.

Jak zdobyć WinISO Standard 6 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: WinISO Standard 6 za darmo”

  1. Darek pisze:

    U mnie zainstalował się z polskim interfejsem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.