GOTD: eMagMaker PDF Editor za darmo

Dodał: admin maj - 17 - 2012

Gościem dzisiejszej akcji rozdawniczej serwisu Giveaway of the Day jest oprogramowanie firmy eMagMaker Software Co. Konkretnie zaś do wzięcia jest narzędzie służące do łatwej edycji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja  programu eMagMaker PDF Editor. Standardowa cena tego narzędzia została  ustalona na poziomie ok. 30$. Produkt wyposażony w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 18 maja, do godz. 9:00 rano.

 

eMagMaker PDF Editor to kolejny produkt w naszej kolekcji darmowego oprogramowania służącego do łatwej edycji dokumentów w formacie PDF.  Producent podkreśla, że właśnie prostota obsługi jest najważniejszym atutem programu. Swobodne posługiwanie narzędziem jest możliwe już po kilku pierwszych minutach pracy z eMagMaker PDF Editor.

Z pomocą eMagMaker PDF Editor możemy swobodnie edytować zawartość dokumentów PDF, np. poprzez dodawanie elementów graficznych, kreślenie linii bądź figur geometrycznych czy zakreślanie konkretnych partii tekstu. Nie ma też problemu z wykonywaniem adnotacji, wypełnianiem formularzy czy zaopatrywaniem dokumentów w odsyłacze www.

Program  eMagMaker PDF Editor został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego  programu to 28 MB.

Jak zdobyć eMagMaker PDF Editor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać  i  zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z  instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: eMagMaker PDF Editor za darmo”

  1. Jones pisze:

    Totalna kupa. Nie zapisuje polskich znaków. Mimo, że za darmo nie polecam. A zamieszczającemu polecam sprawdzenie użyteczności. Śmietnik zrobić łatwo.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.