GOTD: Ad Muncher Basic za darmo

Dodał: admin listopad - 23 - 2011

Serwis Giveaway of the Day serwuje promocję, skierowaną do osób, których denerwują reklamy pojawiające się podczas surfowania w Internecie. Do wzięcia jest bowiem narzędzie do blokowania reklam firmy Murray Hurps Corp. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ad Muncher w wersji Basic. Standardowo produkt w tej wersji oferowany jest w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra 24 listopada, do godz. 9:00 rano. Promocja przedłużona do 25 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Ad Muncher Basic to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do blokowania internetowych reklam. Jak chwali się producent, Ad Muncher jest w stanie poprzez taki zabieg przyspieszyć czas ładowania obwieszonych reklamami stron internetowych średnio o 48% i zmniejszyć rozmiar pobieranych danych średnio o 39%. Aplikacja została zaprojektowana w ten sposób, by można było jej używać niezwłocznie po instalacji i bez potrzeby przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji.

Ad Muncher Basic oprócz reklam blokuje także skrypty śledzące nasze zachowania i przyzwyczajenia podczas przeglądania Internetu. Program jest również w stanie uniemożliwić instalację oprogramowania szpiegującego, zawierającego komponenty reklamowe oraz dialerów. Producent  zachwala również dopracowanie produktu i przyjazne wsparcie techniczne. Program Ad Muncher jest rozwijany już od ponad 11 lat i oferuje codzienne aktualizacje baz filtrów reklamowych.

Główne cechy produktu Ad Muncher Basic:

 • blokowanie reklam we wszystkich przeglądarkach internetowych, m.in. Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Flock, Netscape, Maxthon oraz Avant Browser.
 • Automatyczne blokowanie wyskakujących okienek
 • Usuwanie komponentów reklamowych z aplikacji, np. z komunikatorów internetowych, narzędzi do pobierania plików, itd.
 • szybkie i skuteczne filtrowanie
 • ochrona prywatności użytkownika poprzez blokowanie skryptów śledzących

Ad Muncher Basic został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 513 KB.

Jak zdobyć Ad Muncher Basic za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


7 komentarzy to “GOTD: Ad Muncher Basic za darmo”

 1. AQ pisze:

  Pobrałem, zainstalowałem i zarejestrowałem, a klucza nie przysłali?!

 2. admin pisze:

  Po wypełnieniu formularza wyskakuje informacja, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie promocją klucze będą przesyłane po zakończeniu promocji.

  Z kolei na samym GOTD jest informacja, że w związku z problemami ze stabilnością serwerów, promocja zostanie przedłużona o kolejne 24 godziny.

 3. AQ pisze:

  Wielkie dzięki! Bo zupełnie nie wiedziałem co jest grane. Czy może wiadomo przez jaki okres czasu jest ważna ta licencja?

 4. admin pisze:

  Nie widzę żadnej informacji na temat ważności, ale z podanej na GOTD wartości przedmiotu promocji wynika, że jest to licencja z możliwością aktualizacji bazy filtrów przez rok.

  Przy okazji jeden minus wersji Basic – aktualizacje raz w tygodniu

 5. AQ pisze:

  OK dzięki za info.

 6. adam pisze:

  u mnie po próbie instalacji nie chciała się strona rejestracji załadować.wykasowałem ów program.a tak na marginesie,powiedźcie proszę, jaki jest sens instalacji,jeśli na wszystkie przeglądarki dostepny jest adblock.wystarczy ładnie zainstalować filtry i …żegnamy reklamy.od dawien dawna nie mam żadnych okienek na FF.tylko ADBLOCK i po krzyku.

 7. AQ pisze:

  Nie każdy używa Firefoksa, a jedynie ten program rzeczywiście blokuje reklamy pod każdą przeglądarką. ADBLOCK pod IE9 nie działa, a IE AdBlocker działa ale beznadziejnie. Instaluję sobie ten programik i mam problem z reklamami załatwiony bez względu na to jakiej przeglądarki używam. Uwielbiam ten program.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.