GOTD: novaPDF Lite 7.6 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 22 - 2012

Serwis z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day weekend rozpoczyna od kolejnej promocji firmy Softland, która tym razem oferuje nam swoje oprogramowanie przeznaczone do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu novaPDF Lite 7.4. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 23 czerwca, do godz. 9:00 rano.

 

novaPDF Lite 7.6 to najprostsza oferowana przez producenta wersja produktu novaPDF będącego sterownikiem wirtualnej drukarki umożliwiającej konwersję dokumentów do formatu PDF. Jak wskazuje sam producent, aplikacja w tej wersji z powodzeniem sprawdzi się przy wykonywaniu nieskomplikowanej konwersji dokumentów, umożliwiając tworzenie plików z opcją przeszukiwania, tworzenie profilów wydruku, osadzanie czcionek, a także definiowanie informacji o dokumencie i jego autorze. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim domowych użytkowników poszukujących prostych i funkcjonalnych programów.

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, novaPDF Lite 7.6 działa na zasadzie wirtualnego sterownika drukarki, który instaluje się jako kolejna drukarka podłączona do naszego komputera, dając tym samym szerokie pole do konwersji wszelkiego rodzaju dokumentów do formatu PDF. Wystarczy, że program w którym tworzymy dany dokument umożliwia jego drukowanie, a możemy skorzystać z novaPDF Lite 7.6 by przekształcić go do postaci pliku PDF.

Producent programu chwali się, że novaPDF Lite 7.6 zawiera sporo użytecznych opcji pozwalających na ustawienie takich parametrów jak np.  format strony wydruku, definiowanie rozdzielczości wyjściowej, a także orientacji strony.

Program novaPDF Lite 7.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64)/ Vista (x32/x64), XP, 2000 and 2008/2003/2000 Server. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.36 MB.

Jak zdobyć novaPDF Lite 7.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.