GOTD: AV Music Morpher Gold 5.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 14 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z firmą AVSoft Corp przygotowali promocję oprogramowania,  w której do zgarnięcia jest narzędzie przeznaczone do obróbki i manipulacji plikami dźwiękowymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AV Music Morpher Gold w wersji 5.0. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi aż ok. 100$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 15 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

AV Music Morpher Gold 5.0 to – jak twierdzi producent – funkcjonalne narzędzie kierowane do wszystkich miłośników muzyki. Aplikacja jest przede wszystkim wielokanałowym mikserem, pozwalającym na edycję każdej liczby kanałów wchodzących w skład pliku dźwiękowego. AV Music Morpher Gold 5.0 ma pomóc nam w edycji plików audio, dodawaniu ciekawych efektów dźwiękowych oraz poprawianiu jakości plików wynikowych.

 

Najważniejsze funkcje programu AV Music Morpher Gold 5.0:

  • Wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików audio i możliwość konwersji między poszczególnymi formatami.
  • Transformacja głosu z nagrania i tworzenie różnie brzmiących głosów tego samego artysty.
  • Tworzenie bardziej „muzykalnych” utworów poprzez transformację i manipulowanie głosem z nagrania
  • Tworzenie własny płyt CD z muzyką: rejestrowanie głosu, nagrywanie kompilacji na płytę, tworzenie etykiet i okładek, itd.
  • Możliwość tworzenia własnych dzwonków na telefony komórkowe ze swoich ulubionych utworów muzycznych.

Program AV Music Morpher Gold 5.0 został przystosowany do działania na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.3 MB.

Jak zdobyć AV Music Morpher Gold 5.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: AV Music Morpher Gold 5.0 za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Po zainstalowaniu ten program nie chce wystartować. Ktoś może ma jakiś patent na to?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.