GOTD: FBM PDF Converter 2.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 25 - 2012

Chociaż mamy weekend to dzisiejsza promocja serwisu Giveaway of the Day chyba jednoznacznie kojarzy się z pracą. Akcja przygotowana wspólnie z firmą PageFlipPDF pozwala na zdobycie uniwersalnego narzędzia do konwersji plików PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FBM PDF Converter w wersji 2.0. Standardowa cena produktu w chwili obecnej wynosi 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 26 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

FBM PDF Converter 2.0 to kolejny w naszym zbiorze darmowych i legalnych aplikacji produkt przeznaczony do konwersji dokumentów w formacie PDF do formatów PPT, plików flash oraz plików graficznych. Cała procedura konwersji ma wedle zapewnień producenta odbywać się całkowicie szybko i bezboleśnie.

Dodatkowo twórcy programu deklarują, że FBM PDF Converter 2.0 dokładnie odwzorowuje układ i treść źródłowego dokumentu PDF tak, że przekonwertowane pliki mogą być z powodzeniem poddawane dalszej edycji i publikowane. Dodatkowo opcja konwersji do pliku Flash umożliwia wygodne współdzielenie dokumentów za pośrednictwem sieci.

Program FBM PDF Converter 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista, XP. Wymagana jest obecność biblioteki GhostScript. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.13 MB.

Jak zdobyć FBM PDF Converter 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: FBM PDF Converter 2.0 za darmo”

  1. Zen1950 pisze:

    Owszem mój wpis będzie nie na temat,ale zawsze zapytac warto.Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat ZoneAlarm ® Free Antivirus + Firewall,który ma zapewniać pełne zabezpieczenie dostępne tylko w płatnych aplikacjach tegoz typu.Proszę o komentarze.Z góry dziekuję.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.