PDF-XChange Lite 2012 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 2 - 2012

Kolejna promocja oprogramowania z kategorii narzędzi biurowych, a konkretnie konwerterów dokumentów. Dzięki promocji firmy Tracker Software możemy zaopatrzyć się w produkt do konwersji wszelkiego rodzaju dokumentów do plików PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF-XChange Lite 2012. Standardowa cena tego produktu na stronie domowej producenta w chwili obecnej wynosi 24$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

PDF-XChange Lite 2012 to konwerter pozwalający na stworzenie pliku PDF praktycznie z każdego pliku źródłowego. Program jest bowiem w rzeczywistości wirtualną drukarką, instalującą się w systemie na liście drukarek i pozwalający tym samym na stworzenie dokumentu PDF z każdego pliku, który posiada możliwość wydrukowania go.

PDF-XChange Lite 2012 to najuboższa i jednocześnie najtańsza spośród oferowanych przez producenta wariantów tego narzędzia. W związku z tym w wersji Lite producent wyłączył możliwość ustawiania bardziej zaawansowanych funkcji. Zyskujemy więc za darmo narzędzie posiadające jedynie podstawową funkcjonalność. Jak zapewnia jednak autorzy programu funkcje te z powodzeniem wystarczą do zastosowań domowych i małego biznesu.

Rozdawany w niniejszej promocji PDF-XChange Lite 2012 nosi roboczy numer 5, a więc jest to o oczko wyższa wersja od poprzednio rozdawanej w zeszłym roku wersji 4. Co czeka na nas w najnowszym wydaniu programu? Z opublikowanej listy zmian wynika, że nie będziemy mieć do czynienia z jakimiś spektakularnymi zmianami, chociaż producent chwali się, że znacząco poprawiono funkcjonalność silnika, dzięki czemu wynikowe dokumenty PDF jeszcze bardziej odzwierciedlają konwertowane pliki.

Jak zdobyć PDF-XChange Lite 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z zamieszczonego tam odsyłacza, by pobrać specjalny plik instalacyjny programu.

Strona promocji

 


1 komentarz to “PDF-XChange Lite 2012 za darmo”

  1. Erni pisze:

    Po co komu taki program? Byle jaki tekst czy grafikę wystarczy wkleić do programu biurowego (Word, Writer) i jednym kliknięciem zamienić dokument tekstowy w PDF.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.