GOTD: WonderFox Documents Manager za darmo

Dodał: admin sierpień - 16 - 2012

Dzisiaj nasz ulubiony serwis rozdawniczy Giveaway of the Day wspólnie ze świetnie nam znaną firmą WonderFox Soft serwuje nowe narzędzie tego producenta, które ma pomóc w organizowaniu i porządkowaniu dokumentów przechowywanych na dysku. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox Documents Manager. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 70$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 17 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

WonderFox Document Manager to całkiem nowy produkt firmy WonderFox, przeznaczony do kompleksowego zarządzania dokumentami. Jak chwali się producent, aplikacja ma pomóc zapanować nad zapisanymi na komputerze plikami dokumentów, sklasyfikować je oraz umożliwić szybki i wygodny do nich dostęp. Wystarczy jedno kliknięcie myszką, by załadować do programu wszystkie pliki i pogrupować je według typu dokumentu. Następnie możemy je swobodnie kopiować, przenosić i usuwać.

Oprócz typowych funkcji porządkujących i klasyfikujących WonderFox Documents Manager posiada również funkcję pozwalające na ochronę dokumentów. Mowa tu o możliwości szyfrowania plików. Producent chwali się, że WonderFox Documents Manager pozwala także na blokowanie dostępu do wybranych plików czy ich ukrywanie przed wścibskim okiem osób trzecich. Ponadto WonderFox Document Manager został wyposażony w funkcję pozwalającą na tworzenie kopii zapasowych dokumentów.

Program WonderFox Documents Manager został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, 2003, XP, Vista (x32/x64), 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11 MB.

Jak zdobyć WonderFox Documents Manager za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: WonderFox Documents Manager za darmo”

  1. Adam pisze:

    WonderFox Documents Manager – brak polskiej wersji językowej

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.