GOTD: i-Studio 6 i Android Converter za darmo

Dodał: admin wrzesień - 15 - 2012

Wyjątkowa promocja czeka na nas dziś w serwisie Giveaway of the Day. Otóż niemiecka firma Engelmann postanowiła rozdać jednocześnie aż dwa swoje programy służące do konwersji plików wideo do formatów czytelnych dla urządzeń przenośnych. Przedmiotem promocji są legalne i darmowe pełne wersj programów Engelmann i-Studio 6 oraz Android Converter. Standardowe ceny tych produktów to odpowiednio 42$ i 25$. Aplikacje posiadają interfejsy w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 16 września do godz. 9:00 rano.

Rzadko zdarza się, że przedmiotem promocji w serwisie Giveaway of the Day tego samego dnia były dwa produkty, a tym bardziej gdy za pośrednictwem tej witryny dwa programy rozdaje jednocześnie ten sam producent. Dobrodziejem jest w tym wypadku częsty bywalec tego typu promocji – niemiecka firma Engelmann, ze swoim oprogramowaniem do konwersji plików wideo dla urządzeń przenośnych.

Pierwszy z programów i-Studio 6 to konwerter plików multimedialnych (zarówno audio jak i wideo) stworzony z myślą o posiadaczach urządzeń przenośny marki Apple, m.in. Apple iPhone, iTouch, iPod. Jak chwali się producent, Engelmann i-Studio został wyposażony we wsparcie dla szerokiej gamy plików źródłowych, które szybko, łatwo i z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości zostaną przetworzone do postaci plików muzycznych MP3/M4A lub plików wideo w formacie MP4. Stworzone w ten sposób pliki multimedialne możemy bez problemu przekopiować i odtworzyć na urządzeniach marki Apple.

Android Converter to program umożliwiający tworzenie plików multimedialnych w postaci klipów wideów, plików audio oraz zdjęć i obrazków, które bez problemów odczytamy na smartfonach i innych urządzeniach działających w oparciu o system Android.

Firma Engelmann Media zapewnia, że obsługa Android Converter jest bardzo prosta i przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możemy dokonać konwersji materiałów filmowego z płyt DVD lub innych klipów zapisanych na dysku komputera do formatu obsługiwanego przez Androida. Podobnie rzecz ma się z plikami audio: Android Converter jest w stanie dokonać konwersji wszystkich popularnych formatów zapisu plików dźwiękowych, w tym również takich, które posiadają zabezpieczenia DRM. Oprócz tego program jest w stanie wyodrębnić i przekonwertować ścieżkę dźwiękową bezpośrednio z płyty DVD lub Audio-CD.

Jak zdobyć za darmo programy i-Studio 6 i Android Converter?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem i-Studio 6

Paczka z programem Android Converter

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: i-Studio 6 i Android Converter za darmo”

  1. Leszek pisze:

    pierwszy link prowadzi do paczki z programem z dnia wczorajszego czyli EasusPartition Pro

    zatem trzeba wejść na stronę GOTD i samemu ściągnąć iSudio6

    pozdrawiam
    Leszek

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.